Cimcime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cimcime Forum

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Cimcime Son Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
Ptsi Haz. 08, 2009 3:22 pm
Ptsi Haz. 08, 2009 3:22 pm
Ptsi Haz. 08, 2009 3:21 pm
Ptsi Haz. 08, 2009 3:21 pm
Ptsi Haz. 08, 2009 3:20 pm
Ptsi Haz. 08, 2009 3:19 pm
Ptsi Haz. 08, 2009 3:17 pm
Ptsi Haz. 08, 2009 3:15 pm
Ptsi Haz. 08, 2009 3:14 pm
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Temmuz 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
TakvimTakvim

Yoksun i$te.. KeLiMeLer soLuyoR duDakLarımDa..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
***Cimcimem***
***Cimcimem***
Ne Mutlu Türküm Diyene !!!!®
Lakap : Cimcime
http://cimcimem.yetkinforum.com
MesajKonu: Yoksun i$te.. KeLiMeLer soLuyoR duDakLarımDa.. Yoksun i$te.. KeLiMeLer soLuyoR duDakLarımDa.. Icon_minitimeC.tesi Ocak 03, 2009 11:49 pm

Şimdi sensizligin icinde yırtık bir gömlek gibi bedenim. Çıkarmak istiyorum hasretin bir beden kücük gelen elbisesini...Yokluğunda göğüm kaybolmuş, umutlarım darağaçlarında asılmış. Şimdi sen diye soğuk duvarlara yaslanıp ağlıyorum. Bir el, bir omuz arıyorum gözyaşlarımı bırakmak için. Dizlerine eğilip çocuklar gibi ağlamalıyım..Yoksun işte..

Bu gece tüm kelimeler kanla gözlerimi yıkıyor. Nefesim soluyor icten ice. Tüketiyorum varlıgındaki cümleleri..Dilim sus pus...Sensiz kendimi hiçliğin içinde kaybolmuş gibi hissediyorum. Kanadım kırık, yollarım ise karanlık. Türküler kan kaybediyor. Ovalarımdaki ceylanlarım yetim kalıyor. Güneş ise kanlı pusularda yetim düşmüş. Üşüyor saçlarım, ellerinin sıcaklıgını arıyor tenim. Yüregimi kapıp sana gelmek istiyorum. Ama ayaklarım hasretine prangalı..Dayanamıyor yüreğim bu hasrete.. Odamın bir kenarında ben, bir kenarında yalnızlıgın. Ben cam kenarındayım. Olur da tatlı sesini duyar da delicesine yüreğine koşarım diye pencere önünde yolunu gözetliyorum bu gece.. Bekliyorum işte. Zaman geçmiyor. Tırnaklarımla çentik atıyorum duvarlara. Yitip gidiyor göğümdeki yıldızlar...Bir ben kalıyorum süslü vitrinlerin tozlu gölgelerinde..

Geceyi soluyorum.. Karanlığı emiyorum bir cocuk gibi.. Oysa karnım yalnızlığa tok.. Soluk soluğa seni arıyorum dört duvar arasında..Senin kokunu arıyorum..Tüm umutlar kanatlanıyor..Bir ben bir de sensizlik kalıyor ..Vurulsa sol yanım, Yusuf'un kör kuyularına aksa kanım bu kadar acı çekmem. Ama yoksun işte. Kelimeler soluyor dudaklarımda..Ağlarken serceler yalınayak ölüme koşuyor kirpiklerimde..Gece suskun, yıllar yorgun...Bir de yüregimde kanayan yoklugun..Bu gece üşüyorum...

Üşüyorum bu gece,
Sabah ezanında ,
Güneşte dönecek misin yüreğime ?
Gülüşlerini serecek misin
Sensizlikte ağlayan kirpiklerime ?
Tüm gece seni bekleyecegim.
Sesinle üzerimi örtüp
Yüzüme gülümseyecek misin ?
@LıntıDır !!
***Cimcimem*** Kullanıcısının İmzası

Yoksun i$te.. KeLiMeLer soLuyoR duDakLarımDa..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası