Cimcime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cimcime Forum

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Cimcime Son Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
Ptsi Haz. 08, 2009 3:22 pm
Ptsi Haz. 08, 2009 3:22 pm
Ptsi Haz. 08, 2009 3:21 pm
Ptsi Haz. 08, 2009 3:21 pm
Ptsi Haz. 08, 2009 3:20 pm
Ptsi Haz. 08, 2009 3:19 pm
Ptsi Haz. 08, 2009 3:17 pm
Ptsi Haz. 08, 2009 3:15 pm
Ptsi Haz. 08, 2009 3:14 pm
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Temmuz 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
TakvimTakvim

Hastalığım ne mi? Nefret

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
***Cimcimem***
***Cimcimem***
Ne Mutlu Türküm Diyene !!!!®
Lakap : Cimcime
http://cimcimem.yetkinforum.com
MesajKonu: Hastalığım ne mi? Nefret Hastalığım ne mi? Nefret Icon_minitimeC.tesi Ocak 03, 2009 11:37 pm

İçimde bir hastalık başladı aniden.Bu öylesine amansız bir hastalık ki; asalak gibi tüm duygularımı kemiriyor.Hakim olamıyorum ona hükmedemiyorum.Hastalığım ne mi? Nefret...Nefret...Nefret! Şimdi senin yokluğunda her şeyden nefret ediyorum.Eskiden yanlızlığımın en yakın sırdaşı olan mavi denizlerden,tatlı sert dalgalardan şimdi nefret ediyorum.Bana yanlızlığımı hatırlatıyor şimdi kıyıya ulaşan her dalga. Şu bana her zaman romantik gelenşiirlerimin ilham kaynağı kızıl ufuklardan, güneşin batışından nefret ediyorum.Biliyor musun artık dünyadan ve şehirlerdende nefret ediyorum.Şehirleri ayıran uzun yollardan da,derin uçurumlardan da nefret ediyorum.Nefretim en çok iki şehirde yoğunlaşıyor.Birincisi ayrılığı tattığım bu şehirden,adına ayrılıklar şehri dediğim, gecesine şiire yattığım, gündüzüne umutla baktığım, havasını ciğerime çektiğim bu şehirden nefret ediyorum.Ve senin yaşadığın şehirden nefret ediyorm.Bana senin yokluğuna ağıtlar yaktırdığı, seni ışıltılı gecelerinde barındırdığı için o şehirden nefret ediyorum. Nefretim o denli yoğun ki... O her gece ışıl ışıl yanan sokak lambalarını teker teker kırıp karanlık katran gecelere mahkum etmek istiyorum.Karanlıklara gömülsün ki karanlıkta kalmak nasılmış anlasın istiyorum. İşte nefretim böylesine yoğun hasret çiçeğim. B ir gün bu nefretim beni öldürebilir. Ama ben nefretten değil senin sevginden ölmek istiyorum. Çabuk dön! Ölebilirim...
***Cimcimem*** Kullanıcısının İmzası

Hastalığım ne mi? Nefret

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası